پک های درمانی

پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس

پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس ترکیبی از چای های سبز و چای های سیاه می باشد . پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس  از انواع دمنوش گیاهی تشکیل شده تا در درمان ام اس به شما کمک کنند. این دمنوش ها از بهترین دمنوش ها در نوع خود هستند . شما عزیزان می توانید با مصرف پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس در بازه‌ی زمانی کوتاهی بیماری ام اس خود را برطرف کنید.پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس حاوی ۴ بسته دمنوش نیوشا می باشد که استفاده از آن ها هیچ عوارضی برای بدن ندارد . بنابراین اگر مبتلا به این مشکل هستید ، پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس گزینه مناسبی برای شما خواهد بود .


برای خرید اینترنتی پک دمنوش نیوشا درمان ام اس می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۸۸۰۲۵۳۵ تماس حاصل نمایید


دمنوش های پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس 

چای سبز، رزماری و گل محمدی نیوشا
چای سبز، جنسینگ و عسل نیوشا
چای سبز، گزنه و برگ زیتون نیوشا
چای بادرنجبویه نیوشا

چای سبز ، رزماری و گل محمدی نیوشا
یکی از مفیدترین دمنوش های پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس را می توان دمنوش چای سبز ، رزماری و گل محمدی نام برد. فلاونوئیدها و ترپن های دمنوش رزماری و گل محمدی نیوشا برای درمان افسردگی مفید هستند. این دمنوش برای کاهش وزن و درمان تنگی نفس بسیار مفید است .برای درمان ام اس می توانید این دمنوش را ناشتا مصرف کنید .

چای سبز ، جنسینگ و عسل نیوشا
ترکیب چای سبز ، جنسینگ و عسل نیروبخش و انرژی بدن را افزایش می دهد . جینسینگ حاوی ترکیباتی به نام Saponins است که بر اساس گزارش مؤسسه ملی سلامت می تواند میزان کلسترول بد را کاهش داده و کلسترول خوب را حفظ نماید. با مصرف این دمنوش خستگی، نوسانات خلقی، استرس و سندرم پیش از قاعدگی را رفع کنید . دمنوش  چای سبز ، جنسینگ و عسل در پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس موجود می باشد و خواص بی شماری برای بدن در پی دارد . این دمنوش را می توان همراه صبحانه مصرف کرد .

چای سبز ، گزنه و برگ زیتون نیوشا

یکی دیگر از دمنوش های پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس چای سبز ، گزنه و برگ زیتون می باشد که دارای خواص متعددی هستند . در واقع چای سبز در افراد مبتلا به دیابت، حساسیت انسولین و تحمل گلوکز را بهبود می دهد. این دمنوش از لختگی خون در عروق پیشگیری می کند و سبب کاهش قند خون می شود . این دمنوش را می بایست دو ساعت بعد از ناهار مصرف نمود .

چای بادرنجبویه نیوشا 
پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس حاوی چای بادرنجبویه است .مخلوط چای سیاه و بادرنجبویه نیوشا به دلیل داشتن نوعی اسانس روغنی معطر در آن در درمان افسردگی مفید می باشد و همچنین دستگاه عصبی را به طور معجزه آسایی تقویت می کند.این دمنوش آرام بخش و نشاط آور است . برای درمان ام اس این دمنوش را می توانید دو ساعت بعد از شام میل کنید .

 

خواص بادرنجبویه در پک دمنوش نیوشا جهت درمان ام اس 

نام علمی بادرنجبویه Melissa officinalis است . این گیاه طبیعت گرم و خشک دارد و از بیماری های قلبی ، معده و روده پیشگیری می کند و نشاط آور است . دم کرده بادرنجبویه برای سرما خوردگی ، افسردگی و رفع تهوع بسیار مفید می باشد .

طریقه مصرف بادرنجبویه 

برای رفع حالت تهوع و بسیاری از بیماری های دیگر و همچنین هضم بهتر غذا ، دم کرده این گیاه نقش مهمی را ایفا می کند . برای تهیه این دم کرده مقداری از برگ بادرنجبویه را با آب جوش داخل قوری ریخته و به مدت ۱۵ دقیقه صبر کنید تا دم بکشد .

خواص جنسینگ پک دمنوش نیوشا جهت درمان ام اس

جنسینگ گردش خون در بدن را بهبود می بخشد و از ریزش مو جلوگیری می کند و سبب افزایش رشد مو می شود . همچنین برای دیابت نوع دو بسیار مفید است و سطح قند خون را کاهش می دهد .

دمنوش خواص جنسینگ دمنوش گیاهی
پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس . نیوشا دایت

طریقه مصرف جنسینگ 

جنسیگ را می توان به صورت دمنوش مصرف کرد . برای تهیه این دمنوش مقداری از ریشه خرد شده جنسینگ را به همراه یک لیتر آب سرد بجوشانید و به مدت نیم ساعت صبر کنید تا دم بکشد . شما عزیزان می توانید این دمنوش را در نوبت های صبح و ظهر به مقدار یک فنجان میل کنید و از خواص بی نظیرش شگفت زده شوید .

با مصرف پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس  می توانید در کمترین بازه زمانی، بیماری خود راخود را درمان کنید و پس گذشت از این مدت شگفت زده خواهید شد. همچنین تاثیرات پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس عالی می باشد .پک دمنوش نیوشا جهت درمان و کنترل ام اس بدون هیچ گونه افزودنی و بازگشتی می‌باشد. این پکیج در دوره های ۲۰ – ۴۰ -۶۰ – ۸۰ و ۱۲۰ روزه ارائه می شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن