پک لاغری 40 روزه دمنوش نیوشا

دمنوش لاغری نیوشا، سوپرپک لاغری A، پک لاغری کاهش وزن نیوشا، پکیج لاغری شکم و پهلو

سوپر پک لاغری A، پک لاغری و کاهش وزن با دمنوش های نیوشا است. پک لاغری دمنوش نیوشا سوپر پک لاغری A، مخلوطی از چای های سیاه و دمنوش های نیوشا است که با فرمولی بسیار عالی با هم ترکیب شده، به گونه ای که بتواند بهترین و بیشترین اثر را در چربی سوزی و کاهش وزن داشته باشد. دمنوش های به کار رفته در پک لاغری شکم و پهلو نیوشا پک لاغری دمنوش نیوشا ، تهیه شده از بهترین و موثرترین دمنوش های گیاهی دمنوش لاغری نیوشا است. با کمک سوپر پک لاغری نیوشا، پک کاهش وزن دمنوش نیوشا می‌توانید به مرور زمان وزن خود را کاهش دهید. پک لاغری دمنوش نیوشا علاوه بر چربی شوزی و کاهش وزن ، دارای خواص پیشگیری از آلزایمر، کاهش کلسترول، تری گلیسیرید و کنترل قند خون است. پک لاغری دمنوش نیوشا سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و از آلزایمر پیشگیری می‌کند یا حداقل روند آن را کند می‌نماید.  پک لاغری دمنوش نیوشا در صورتی که درست و طبق دستور استفاده شود، طی ۴۰ روز می‌تواند ۳ الی ۶ کیلوگرم از وزن بدن را کاهش دهد. پکیج لاغری دمنوش نیوشا یک چربی سوز قوی است که با مصرف صحیح آن می‌توانید به وزن ایده آل خود برسید. البته رعایت رژیم غذایی مناسب در کنار استفاده درست پکیج لاغری دمنوش نیوشا نباید نادیده گرفته شود. پک لاغری دمنوش نیوشا سوپرپک لاغری A، در بسته های ۴۰، ۶۰، ۸۰ و ۱۲۰ روزه عرضه می‌شود. پک ۴۰ روزه پک لاغری دمنوش نیوشا حاوی ۱۶ بسته از دمنوش های نیوشا است. در پک ۶۰روزه آن ۲۴ بسته از دمنوش های گیاهی دمنوش نیوشا وجود دارد. پک ۸۰ و ۱۲۰ روزه پک لاغری دمنوش نیوشا نیز به ترتیب حاوی ۳۰ و ۴۸ عدد از دمنوش شرکت نیوشا موجود است که با تهیه پک لاغری دمنوش نیوشا می‌توانید آنها را مصرف نمایید.


برای خرید اینترنتی پکیج دمنوش لاغری دمنوش نیوشا می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۸۸۰۲۵۳۵ تماس حاصل نمایید


دمنوش های پکیج لاغری و کاهش وزن پک لاغری دمنوش نیوشا A

دمنوش میکس بری نوشا
چای سبز و نعناع فلفلی نیوشا
چای سبز و سیب ترش نیوشا
چای ترش نیوشا
چای سیاه و کرن بری نیوشا
چای سبز، گزنه و برگ زیتون نیوشا
چای سبز، عسل و آلوورا

دمنوش میکس بری پک لاغری دمنوش نیوشا

دمنوش میکس بری موجود در پک لاغری دمنوش نیوشا، ترکیبی از ریزمیوه های قرمزی مانند توت فرنگی، تمشک، کرن بری، زرشک و همچنین چای ترش است. میوه های قرمز سرشار از فیبر هستند و به همین جهت به کاهش وزن، کلسترول و فشار خون کمک زیادی می کنند. این دمنوش گیاهی، آرامش بخش و خنک کننده است و به واسطه خواص آنتی اکسیدانی ترکیباتش،  در کاهش التهاب و درمان بیماری آرتروز بسیار مؤثر است.

چای نعناع فلفلی دمنوش نیوشا

از خواص مخلوط چای سبز و نعنا فلفلی موجود در پک لاغری دمنوش نیوشا می توان به تسریع کننده کاهش وزن، بهبود دهنده عملکرد دستگاه گوارش، التیام بخش سردرد و میگرن و خوشبو کننده دهان اشاره کرد. مطالعات علمی نشان می دهد که کاتچین چای سبز بخصوص EGCG با افزایش حرارت و افزایش اکسیداسیون چربی پس از صرف غذا به کاهش وزن کمک می کند.

چای سیب ترش پک لاغری دمنوش نیوشا

میزان کالری دمنوش سیب ترش کم است و وجود فیبر زیاد در آن، در کاهش وزن و چربی سوزی تاثیرگذار است. فیبر محلول در قسمت نرم میوه، آب را در روده جذب می کند و ماده ای ژل مانند تشکیل می دهد که از سرعت هضم می‌کاهد.

چای ترش پک لاغری نیوشا

افرادی که دارای قند، چربی و فشار خون بالا هستند، بهتر است یک تا دو نوبت از چای روزانه خود را به چای ترش نیوشا اختصاص دهند. این گیاه کاهش دهنده فشار خون، رقیق و تصفیه کننده خون و کنترل کننده کلسترول خون می‌باشد.

چای کرن بری دمنوش گیاهی نیوشا

تانن های فشرده موجود در کرن بری، از فرایند اکسیداسیون کلسترول های بد جلوگیری می‌کند و در واقع، با گرفتگی رگ ها مقابله می نماید. از این نگاه، تانن ها یک پشتیبان و حامی طبیعی برای قلب سالم محسوب می شوند. کرن بری یک ماده آنتی باکتریال قوی است که با تاثیر روی PH ادرار، از ایجاد سنگ کلیه جلوگیری می‌نماید.

چای گزنه و برگ زیتون پک لاغری دمنوش نیوشا

گزنه به سبب داشتن موسیلاژ، در تخلیه ی خلط از ریه و درمان سرفه و آسم و سل مفید است. چای سبز هم به سبب داشتن تئوفیلین، در حکم داروی گشاد کننده است که باعث آرامش و رفع التهاب و حساسیت دستگاه تنفس می‌شود.

چای عسل و آلوورا دمنوش گیاهی لاغری نیوشا

از مفیدترین خواص مخلوط چای سبز عسل و آلوورا نیوشا کمک به کاهش وزن است. دمنوش گیاهی آلوورا با تحریک متابولیسم بدن، باعث می‌شود تا بدن کالری بیشتری بسوزاند. در واقع، مصرف چای آلوورا به صورت خوراکی قدرت ایمنی بدن را بالا برده و موجب نرمال شدن متابولیسم بدن می‌شود.

چای به لیمو پک لاغری دمنوش نیوشا

لیموترش سرشار از اسیدسیتریک و ویتامین “ث” است و به دلیل همین خاصیت ضدالتهابی و ضدعفونی، به عنوان یک داروی طبیعی درمانگر گلودرد و سرفه شناخته می شود. برای درمان موثرتر گلودرد می توان مقداری عسل به چای سبز لیموئی افزود و قبل از خواب نوشید.

خواص گزنه موجود در پک لاغری دمنوش نیوشا

گزنه آهن زیادی دارد و به عنوان یک گیاه دارویی خون ساز عمل می‌کند. گزنه قادر است چربی مواد غذایی را جذب نماید. کاهش دردهای عضلانی و درمان بیماری قند از دیگرخواص گیاه دارویی گزنه است. منبع غنی از اکسیدان بوده و کاهش دهنده انرژی می‌باشد.

طریقه مصرف گزنه

برای مصرف دمنوش گیاهی گزنه، مقدر ۴۰ گرم برگ گزنه را در یک لیتر آبجوش ریخته و بمدت ۱۰ دقیقه دم کنید که مقدر مصرف آن سه فنجان در روز بعد از غذاست. برای تهیه جوشانده گزنه نیز مقدر ۳۰ گرم گزنه را در یک لیتر آب ریخته و بمدت ۱۰ دقیقه آنرا بجوشانید . این جوشانده برای تصفیه خون مفید است . مقدر مصرف آن یک فنجان بین غذاها در روز می‌باشد.

خواص برگ زیتون پک لاغری دمنوش نیوشا

برگ زیتون برای مقابله با چاقی مفید است. این گیاه خاصیت ضدسرطانی دارد. کاهش دهنده قند خون و کنترل کننده فشار خون بوده و آنتی اکسیدان، ضد میکروب و قارچ و ویروس تبخال است.

طریقه مصرف برگ زیتون

برای مصرف دمنوش گیاهی گزنه می‌توانید روزی دو بار همانند چای آن را دم کرده و میل کنید یا  روزی یک بار به میزان یک قاشق غذاخوری از آن را به سالاد اضافه نمایید.

پک لاغری دمنوش نیوشا سوپرپک لاغری A می‌تواند در کنار رعایت سیستم غذایی مناسب و فعالیت بدنی، سرعت لاغری را افزایش بخشد. این نوشیدنی‌های گیاهی اعجاب انگیز، با بهبود بخشیدن سوخت و ساز بدن و واداشتن متابولیسم بدن به چربی سوزی، نقش خاصی در رسیدن به تناسب اندام و سلامت افراد دارد. با مصرف پک دمنوش لاغری نیوشا، بدن شما در تمام شبانه روز، حتی در خواب نیز به سوخت و ساز خود ادامه می دهد. پک کاهش وزن و لاغری پک لاغری دمنوش نیوشا A از تجمع مواد قندی جلوگیری کرده و با از بین بردن اشتهای کاذب و بکار گرفتن روده های کم کار و رفع یبوست، کمک قابل ملاحظه ای در نتیجه گیری خواهند داشت.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن