پک های درمانی

پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و درمان میگرن

پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و درمان میگرن از چای های سبز و چای های سیاه تشکیل است . این پکیج دمنوش با ترکیباتی که دارد در بازه زمانی کوتاهی میگرن را کنترل و یا درمان می کند. دمنوش های موجود در این پکیج دمنوش از بهترین دمنوش ها در نوع خود هستند . بنابراین اگر می خواهید از سر درد های شدید ناشی از میگرن رهایی یابید پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و درمان میگرن گزینه مناسبی برای شماست . در این پکیج دمنوش تعداد ۴ بسته دمنوش موجود می باشد .چای سبز و نعناع فلفلی یک بسته ، چای زنجبیل و بهارنارنج یک بسته و همچنین تعداد دو بسته معجون رویایی پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و درمان میگرن را تشکیل می دهند.


برای خرید اینترنتی پکیج دمنوش لاغری دمنوش نیوشا می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۸۸۰۲۵۳۵ تماس حاصل نمایید


معرفی دمنوش های موجود در پکیج دمنوش درمان میگرن :

چای سبز و نعناع فلفلی :

یکی از دمنوش های موجود در پکیج دمنوش کنترل میگرن چای سبز و نعناع فلفلی است . این دمنوش مسکن و آرام بخش قوی می باشد . از دیگر خواص مخلوط چای سبز و نعنا فلفلی نیوشا می توان به تسریع کننده کاهش وزن، بهبود سرماخوردگی و عفونت های گلو و همچنین  التیام بخش سردرد و میگرن اشاره کرد.شما می توانید این چای را به صورت ناشتا مصرف کنید.

چای زنجبیل و بهار نارنج :
مصرف روزانه چای زنجبیل و بهار نارنج می تواند از شما در مقابل میگرن و سردرد محافظت کند. زنجبیل  غنی از روی، کروم و منیزیم است که باعث تحریک گردش خون و کاهش تب و لرز نیز می شود.شما با مصرف چای زنجبیل و بهار نارنج در این پکیج دمنوش از دردهایی مانند روماتیسم و سر درد رهایی یابید .ترکیب بهار نارنج در پکیج دمنوش کنترل و درمان میگرن ، سبب جلوگیری از استرس و تحریکات عصبی می شود.

دمنوش معجون رویایی :
دمنوش معجون رویایی تشکیل شده از پرسیاوشان ، مرزنجوش ، بابونه و عسل می باشد . این معجون به عنوان آرام بخش اعصاب و مقوی قلب، مورد استفاده قرار می گیرد و ضدسرطان و درد است . همچنین شما عزیزان با مصرف معجون رویایی می توانید فشار ، قند و کلسترول خون خود را تنظیم کنید .معجون رویایی  استخوان ها را تقویت می کند و بهبود دهندهٔ روحیه می باشد . شما می توانید این معجون را قبل از خواب میل کنید.

 

خواص مرزنجوش :

بهبود دهنده عملکرد قلب: 

گیاه مرزنجوش با ترکیباتی که دارد سیستم قلبی عروقی بدن را افزایش می دهد و از آن محافظت می کند .همچنین فشار خون را کاهش می دهد که این عملکرد خود سبب عملکرد بهتر قلب می شود . با مصرف منظم این گیاه کلسترول خود را کنترل کنید .

درمان مشکلات پوستی :

با استفاده از این گیاه کک و مک و جوش های پوستی خود را از بین ببرید. مرزنجوش ضد باکتری و ضد قارچ می باشد .

 

خواص دمنوش دمنوش مرزنجوش
پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و درمان میگرن . نیوشا دایت

 

خواص پرسیاوشان :

تقویت مو با پرسیاوشان :

پرسیاوشان دارای خواص بی شماری است . یکی از این خواص برای تقویت مو می باشد .پرسیاوشان برای درمان ریزش مو ، شوره سر ، موخوره و همچنین محکم کردن مو بسیار مفید می باشد . این گیاه را می توانید به روش های مختلفی مصرف کنید .

طریقه مصرف مرزنجوش:

برای دردهای شدید روماتیسمی و سر درد می توانید از روغن مرزنجوش استفاده کنید . در ابتدا ۵۰گرم مرزنجوش را به همراه ۲۵۰ گرم ترکیب و در بطری شیشه ای ریخته و آن را به مدت ۳ ساعت در آبجوش بگذارید . روغن مرزنجوش را به صورت موضعی برای  محل مورد نظر استفاده کنید.

طریقه مصرف پرسیاوشان :

پر سیاوشان برای تقویت مو بسیار مفید است . همچنین برای از بین بردن شوره سر می توانید خاکستر این گیاه را با آب ترکیب و بر روی سر خود بمالید .

پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و درمان میگرن با دمنوش های گیاهی خود در بازه زمانی کمی مشکلات ناشی از درد های میگرن و عضلانی شما را ازبین خواهد برد و مصرف آن بدون هیچ عوارضی می باشد. این پکیج در دوره های ۲۰ – ۴۰ – ۶۰ – ۸۰ و ۱۲۰ روزه ارائه می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن