پک های درمانی

پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی

پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی از چای های سبز و چای های سیاه تشکیل شده است .ترکیبات موجود در پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی سبب می شود تا در کنترل قاعدگی به شما کمک کنند. پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی  در دوره های ۴۰،۶۰،۸۰ و ۱۲۰ روزه عرضه می شود . دمنوش های موجود در پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی  گیاهی و بدون هیچ ضرری هستند . همچنین این دمنوش ها از بهترین دمنوش ها در نوع خود می باشند که با کمک پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی می توانید در بازه‌ی زمانی کوتاهی،قاعدگی خود را کنترل کنید.بنابراین پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی برای تسکین دردهای دوران قاعدگی و عادت ماهانه خانم ها گزینه مناسبی می باشد که چای زعفران و زنجبیل موجود در این پکیج دمنوش به کاهش خونریزی رحم، رفع حالت تهوع و از بین برنده نفخ شکم در دردهای قاعدگی کمک می کنند .پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی  حاوی ۹ بسته دمنوش نیوشا می باشد که هر کدام دارای خواص بی نظیری هستند .


برای خرید اینترنتی پکیج دمنوش لاغری دمنوش نیوشا می‌توانید با شماره تماس ۰۹۱۹۸۸۰۲۵۳۵ تماس حاصل نمایید


دمنوش های پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی 

چای سبز، جنسینگ و عسل نیوشا
چای زعفران نیوشا
چای سبز، عسل و آلوورا نیوشا
چای سبز، گزنه و برگ زیتون نیوشا
چای دارچین نیوشا
چای زنجبیل نیوشا
چای گل گاو زبان نیوشا
معجون رویایی نیوشا

چای سبز ، جنسینگ و عسل نیوشا

چای سبز ،  جنسینگ و عسل یکی از دمنوشهای پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی می باشد که خستگی و استرس قبل از قاعدگی را رفع می کند . جینسینگ حاوی ترکیباتی به نام Saponins است که بر اساس گزارش مؤسسه ملی سلامت می تواند میزان کلسترول بد را کاهش داده و کلسترول خوب را حفظ نماید. این دمنوش نیروزای فوق العاده وانرژی بدن را افزایش می دهد . چای سبز ،  جنسینگ و عسل  را می توانید به همراه صبحانه میل کنید .

چای زعفران نیوشا 

چای زعفران موجود در این پکیج دمنوش دردهای ناشی از قاعدگی را کاهش می دهد . ماده اصلی موجود در چای زعفران از سلول های مغزی در برابر بیماری ها و التهاب های عصبی محافظت می کند. چای زعفران با توجه به تجمیع خواص چای و زعفران در آن، کمک فراوانی به هضم غذا و بهبود عملکرد گوارشی بدن می کند . این چای برای افراد کم اشتها مفید است و میل به غذا را در این افراد افزایش می دهد .

چای سبز ،  عسل و آلوئه ورا نیوشا 

پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی حاوی دمنوش چای سبز ، عسل و آلوئه ورا است . این دمنوش به طور طبیعی مقاومت بدن را افزایش داده و خون را تصفیه می کند. دمنوش چای سبز با آلوئه ورا و عسل نیوشا، در رفع یبوست، درمان سوءهاضمه، بیماری های کبدی و آسم نیز موثر است. این دمنوش دمنوش مفید برای انواع دیابت می باشد و از پوکی استخوان جلوگیری می کند .

چای سبز ، گزنه و برگ زیتون نیوشا 

چای سبز ، گزنه و برگ زیتون موجود در این پکیج دمنوش از سنگ کلیه پیشگیری می کند . همچنین وجود  چای سبز در این دمنوش  افراد مبتلا به دیابت، حساسیت انسولین و تحمل گلوکز را بهبود می دهد. ترکیبات فنولیِ برگ زیتون و ترکیبی به نام اورتیسین در برگ گزنه با تحریک تولید هورمون انسولین از جزایر لانگرهانس، باعث کاهش قندخون می شود. با مصرف این دمنوش از پوکی استخوان جلوگیری کنید .

چای دارچین نیوشا 

چای دارچین تقویت کننده سیستم ایمنی بدن می باشد .  پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی حاوی چای دارچین ، رمز جوانی است و مصرف روزانه آن انسان را سالم نگه می دارد. دارچین مشکل کم خونی را درمان می کند. این ادویه معطر بهترین دارو برای دردهای عضلانی است.چای دارچین مسکن قوی و معروف به والیوم گیاهی است .دارچین معده را گرم نگه می دارد و گزینه مناسبی برای دوران قاعدگی می باشد .

چای زنجبیل نیوشا 

چای زنجبیل موجود در این پکیج دمنوش از لخته شدن خون و گرفتگی رگ های خونی جلوگیری می کند و از همین راه جریان خون در عروق را نیز تسهیل کرده و میزان کلسترول خون را نیز کاهش می دهد. همچنین دمنوش زنجبیل دردرهایی مثل روماتیسم و سردرد را تسکین می دهد.

چای گل گاو زبان نیوشا 

یکی ددیگر از دمنوش های پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی چای گل گاو زبان می باشد. گل گاوزبان، بهترین داروی گیاهی جهت درمان ناراحتی ها ی اعصاب شناخته می شود. منیزیم موجود در گل گاوزبان ضد سرطان بوده و به دلیل داشتن “آلکوالویید” می تواند در رفع حساسیت و التهاب و مقابله با روماتیسم موثر واقع گردد. این گیاه برای رفع سرماخوردگی، بی اختیاری دفع ادرار، کاهش التهاب و ورم کلیه مفید است.

معجون رویایی نیوشا 

یکی از بهترین دمنوش های موجود در این  پکیج دمنوش نیوشا دمنوش معجون رویایی می باشد . این دمنوش حاوی پر سیاوسان، مرزنجوش، بابونه و عسل می باشد. این چای به صورت ۱۲ عدد تی بگ مثلثی عرضه شده است. این دمنوش آرامش بخش اعصاب و بهبود دهنده استرس و اظطراب است و فشار خون ، قند و کلسترول را تنظیم می کند .

 

خواص گل گاو زبان موجود در پکیج دمنوش تنظیم قاعدگی 

گل گاو زبان اعصاب ، روان را تقویت می کند و نشاط آور است . این گیاه سرشار از منیزیم بوده و این خود دلیلی برای پیشگیری از سرطان می باشد . با مصرف گل گاو زبان سرفه های مزمن ، سرما خوردگی و آسم های خفیف را درمان کنید .

طریقه مصرف گل گاو زبان 

با دم کرده گل گاو زبان می توانید سرماخوردگی و برخی اختلالات حواس را درمان کنید . شما برای تهیه این دم کرده ، سه قاشق غذا خوری گل گاو زبان را با عسل و آب جوش ترکیب کرده و به مدت ۳۰ دقیقه بر روی حرارت گذاشته و صبر کنید تا دم بکشد .

 

خواص بابونه موجود در پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل قاعدگی 

بابونه در درمان کم خونی و تب بسیار مؤثر است و درد را تسکین می دهد . یکی از بهترین خواص این گیاه ۳۰ سانتی متری درمان زخم و ورم معده می باشد . افرادی که مدام مبتلا به درد معده هستند با مصرف چای بابونه می توانند این مشکل را درمان کنند .

 

بابونه دمنوش خواص دمنوش دمنوش گیاهی
پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی.نیوشا دایت

 

طریقه مصرف بابونه

چای بابونه برای درمان دردهای معده ای مؤثر است . چهار قاشق چایخوری بابونه را در یک لیوان آبجوش ترکیب کرده و به صورت ناشتا میل کنید . بعد از ۱۵ دقیقه صبحانه خود را بخورید .

پکیج دمنوش نیوشا جهت کنترل و تنظیم قاعدگی حاوی انواع دمنوش های نیوشا می باشد که در درمان و کنترل قاعدگی بهترین عملکرد را دارا هستند و چون این دمنوش ها گیاهی هستند، هر کدام دارای خواص زیادی بوده که می توانید از خواص آن ها در تنظیم و کنترل قاعدگی بهره مند شوید. این پکیج دمنوش نیوشا گیاهی و بدون ضرر و بدون هیچ گونه افزودنی و بازگشتی می‌باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن